کابینت پولیشی (کابینت رنگ)

کابینت پولیشی

کابینت پولیشی


همه چیز درباره کابینت های پولیشی

کابینت پولیشی جز خاص ترین نوع رنگ بر روی ام دی اف و چوب محسوب می گردد که به دلیل حساسیت بالا تولیدی بسیار کم مورد استفاده قرار می گیرد و هزینه های اجرایی آن بسیار بالا می باشد.

کابینت پولیشی دلیل بالا بودن قیمت اجرایی این نوع کابینت یا کمد و یا هرنوع محصول دکوراتیو و غیره این محصول استفاده از رنگ ایستاده که خود قیمت بالایی دارد و نیز روش پاششی آن می باشد که بایستی در محیطی کاملا ایزوله و عاری از هرگونه گرد و غبار انجام گیرد که آماده سازی این فضا هزینه بالایی را دارا می باشد.

با توجه به سختی و نیاز به دقت بالای این نوع تولیدات ورود ماشین آلات کاملا مجهز و تمام اتوماتیک چیز عجیبی تلقی نمی شود،اما با ورود این دستگاه ها باز هم هزینه های سنگین اجرایی این پروژه ها تغییر ننموده و همچنان گران می باشد،مهم این است که قیمت خط تولید این دستگاه ها مبلغی بالغ بر 1.5 میلیارد می باشد که چنین سرمایه گذاری در حال حاضر کار پر ریسکی می باشد.

کابینت هایی که چهارچوب ساختاری آن ها قابل رویت است و دربهای آن ها معمولا طرحی برجسته دارند و حس زیبایی و شاید هم سلطنتی خاصی را به آشپزخانه می بخشد.

درب ها و تاج ابزار خورده متنوع،سرستون های منبت کاری شده و یک نمای تاریخی مشخصه اصلی کابینت های کلاسیک است که همچنان پرطرفدار است.

بارزترین مشخصه کابینت ممبران خلق فضای صمیمی و نوستالژیک آشپزخانه است به این صورت که نهایتا آشپزخانه ای تمام چوب را برای شما تداعی می کند.

کابینت های کلاسیک  (کابینت های ممبران)ظاهری شلوغ و سنتی دارند و باید تاج و زیر چراغ و پاخور حجیمی داشته باشد و فقط در رنگ های مات موجود می باشد،در کابینت کلاسیک میتوان از رنگ های سفید و هم خانواده قهوه ای یک نمایش چوبی کامل ساخت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + دوازده =