کاشی بین کابینتی

تغییر دکوراسیون خانه همیشه هیجان زیادی به همراه دارد و به دلیل ظاهر خانه،روحیه افراد ساکن را نیز تغییر می دهد.

ا دکوراسیون آشپزخانه است.اگر به دنبال یک تغییر دکوراسیون کم دردسر هستید در آشپزخانه خود هستید پیشنهاد می کنیم به سراغ دیوارپوش بین کابینتی بروید.با انتخاب دیوارپوشی متفاوت در فضای آشپزخانه،حال و هوای آن نیز تغییر میکند،پس با ما همراه باشید تا شما را با انواع دیوارپوش بین کابینتی و مدل کاشی آشپزخانه آشنا کنیم.یکی از پرکاربرد ترین فضاهای خانه شمدیوارپوش کابینتی همانطور که از اسمش بر می آید،به عنوان مصالح بین کابینت ردیف بالا و پایین و همچنین پشت اجاق گاز نصب می شود.در مورد انتخاب این نوع دیوارپوش باید به سراغ متریالی بروید که به راحتی تمیز شود.

 

کاشی از معمولترین دیوارپوش بین کابینتی است که از زمان های گذشته برای دکوراسیون آشپزخانه به کار برده می شود.مدل های قدیمی کاشی بین کابینتی به روز شده و باید گفت اگر به سراغ خرید این کاشی ها در بازار می روید،آنقدر با تنوع رنگ و طرح مواجه می شوید که انتخاب برای برایتان دشوار خواهد بود.بهترین روش این است که پیش از آغاز انتخاب مدل مورد نظر را در ذهن داشته باشید تا در زمان مواجه شدن با آنها گیج نشوید.

کاشی های بین کابینتی در ابعاد مختلفی ساخته میشوند.برای این که ظاهر آشپزخانه شما متفاوت تر باشد می توانید از سایز های کوچک استفاده کنید. قرار گرفتن مربع های کوچک تغییر بزرگی در دکوراسیون فضای پخت و پز شماست.

سنگ بین کابینتی(سنگ آنتیک)را نیز می توانید به عنوان دیوارپوش بین کابینتی استفاده کنید.استفاده از سنگ دکوراتیو در دکوراسیون داخلی طرفداران بسیاری دارد و میتوان آن را بع عنوان دیوارپوش بین کابینتی نیز به کار برد.البته این نکته را نیز باید یاداور شد که به دلیل ظاهر مات و برجستگی و فرورفتگی که در این نوع دیوارپوش ایجاد می شود،تمیز کردن آن به راحتی انجام نمی شود.

 نظر کاربران

    نظری تا کنون ثبت نشده است.

ارسال نظر