چند اشتباه بزرگ در طراحی دکوراسیون آشپزخانه

چند اشتباه بزرگ در طراحی دکوراسیون آشپزخانه وجود دارد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

1)اشیای کسل کننده انتخاب نکنید

چیز جالب یا خلاقانه  ای  انتخاب کنیدپ،میک دو جیولیو طراح و دکوراتور میگوید:بهترین آشپزخانه ها روح دارند و چیزی گرم،دلپذیر و شخصی در آنها فرد را جذب میکند.هر پروژه ای دارای چیزی جذاب و خلاقانه است،فقط به کابینت و پیشخوان اهمیت ندهید.

2)کابینت هایی انتخاب نکنید که خیلی پایین تر از سقف باشد

میتوانید کابینت ها را تا سقف برسانید.جوآن شیندلذ میگوید:کابینت ها غبار و لوازم غیر لازم را جمع می کنند.کابینت هایی که ارتفاع بلندی دارند میتوانند حداکثر فضا را در اختیار شما بگذارند و درب های شیشه ای آنها به آشپزخانه حس فضای باز میدهد.

3)زیاده روی نکنید

بدانید که چه زمانی باید دکوراسیون را تمام کنید.در دکوراسیون آشپزخانه افراط نکنید،اشیای تزئینی اضافی را حذف کنید.

4)لوازم آشپزخانه استیل را زیاد در دید نگذارید

از کابینت ها برای پنهان کردن لوازم آشپزخانه استفاده کنید.جنس استیل انتخاب خوبی است،ولی باید با ریتم قراردهی وسایل دیگر هماهنگی داشته باشد.نمای استیل در جای جای آشپزخانه منظره خوبی ندارد و باعث می شود که آشپزخانه کوچک به نظر برسد.

5)فکر نکنید همیشه هر چه آشپزخانه بزرگتر باشد بهتر است

آشپزخانه کوچک هم برای شما همان کار آشپزخانه بزرگ را انجام می دهد.آشپزخانه ای که با مواد و اشیای با کیفیت طراحی شده و جزئیات فکر شده ای دارد باعث میشود که حتی کمترین فضا برای شما بهترین کاربری را داشته باشد.

6)دیوار ها را پر از کابینت نکنید

کمی فضا برای نفس کشیدن بگذارید،اغلب نیاز نیست که کل فضای آشپزخانه را با کابینت پر کنیم.یک طراحی خوب عبارت است از تعادل بین ذخیره سازی،کارکرد وزیبایی شناسی.برای مثال می توانید بالای سینک ظرفشویی را کابینت نگذارید تا فضایی برای نفس کشیدن داشته باشید.

7)دنبال کیفیت پایین نباشید

برای کابینت های زیبا و با کیفیت سرمایه گذاری کنید.به این موضوع فکر کنید که شما تمام مدت در حال باز کردن و بستن درب کابینت ها هستید.کابینت های محکم و زیبا انتخاب کنید.چوب سخت،جلای خوب و لولاهای محکم نقش اساسی دارند.

8)بالای اجاق گاز را خالی نگذارید

روی دیوار اجاق گاز کابینت تعبیه کنید و در هر دو طرف آن حتما پیشخوان بگذارید.وقتی غذایی را از فر در می آورید میخواهید آن را کجا بگذارید.در کنار اجاق گاز حتما باید کابینت و پیشخوان وجود داشته باشد.نظر کاربران

    نظری تا کنون ثبت نشده است.

ارسال نظر