سنگ مصنوعی کورین

کورین چیست؟

کورین اولین نام(برند)سنگ مصنوعی solid surface میباشد که در امریکا تولید شده بود و از آن زمان اصطلاحا به سنگ مصنوعی،کورین میگویند.سطوح کورین پوشش های 100% اکریلیک هستند که دامنه وسیعی از ویژگی ها را شامل میشوند.مهمترین آن ها دامنه بسیار وسیعی از رنگ های گوناگون است که شامل بیش از70 نوع رنگ برای هرنوع سطح داخلی میباشد.

در کنار ظاهر زیبا،محصولات کورین دارای ویژگی های کاربردی منحصر به فردی هستند،دوام خاصیت ضد لک بودن و شستشوی آسان و تعمیرات فوری همه از ویژگی های محصولات کورین به شمار میرود.

سالیدسرفیس دارای سطحی خنثی و بدون خلل و فرج و درز میباشد،بنابراین ذرات ریز میکروسکوپی و باکتری در سطح آن رشد نمیکند.این ویژگی ها باعث شده که سطوح یکپارچه کورین از جمله محدود محصولاتی باشد که مورد تایید برای استفاده در صنایع غذایی و امور بهداشتی و بیمارستانی هستند.

کاربرد سنگ مصنوعی کورین در طراحی و معماری:

صفحات کورین به علت قابلیت بسیاربالا در برش،نصب،انعطاف پذیری (Flexibility) و پولیش کاری لذت وصف نشدنی در امر طراحی آشپزخانه،آزمایشگاه ها،حمام،سرویس های بهداشتی،کانترهای رستورانی،بانک ها و دکوراسیون ایجاد میکند به طوری که در پایان نهایی یک پروژه حتی بسیاری از نواقص طراحی قبل از خودش را مخفی میکند.

مزایا سنگ مصنوعی کورین:

1.یکپارچگی و بدون درز بودن در کلیه محلهای اتصال همراه با رنگهای متفاوت و از همه مهم تر قابلیت خم دادن و سوراخ کاری.

2.ضدلک،ضد آب،ضدزنگ و ضد جرم و آنتی باکتریال.

3.مقاوم در برابر اسیدهای آزمایشگاهی.

4.مقاوم در برابر ضربه و حرارت بالا.

5.قابلیت ترمیم و تعمیر دائمی.

6.قابلیت طراحی و فرم پذیری.نظر کاربران

    نظری تا کنون ثبت نشده است.

ارسال نظر