بهترین کابینت آشپزخانه کوچک کدام است؟

آشپزخانه یکی از مهمترین بخش های هر خانه ای محسوب می شود که در طراحی و دکوراسیون آشپزخانه ها به لحاظ عملکردی بودن فضا باید حساسیت بیشتری به خرج داد به خصوص آشپزخانه های کوچک که فضای چندانی برای مانور دادن و انجام امور روزمره در ان موجود نمی باشد.به همین منظور امروز در فولکو می خواهیم با هم مدل های مختلف کابینت آشپزخانه کوچک را بررسی کنیم تا ساده تر بتوانید بهترین آن را برای دکوراسیون تان انتخاب کنید با ما همراه باشید.

 

استفاده از رنگ های خنثی

استفاده از رنگ های خنثی مثل سفید در طراحی آشپزخانه های کوچک می تواند این فضا را بزرگتر از حالت معمول نشان دهد.بهتر است کابینت آشپزخانه کوچک را همانند تصویر یکسره در نظر بگیرید تا مرزهای آن چندان مشخص نباشد با ایجاد این اختلالات بصری به سادگی میتوانید آشپزخانه ی خود را بزرگتر از اندازه ی واقعی خود نشان دهید.

استفاده از کابینت هایگلاس

استفاده از کابینت های هایگلاس به عنوان کابینت آشپزخانه کوچک امروزه بسیار پرطرفدار شده است چرا این نوع کابینت ها به دلیل انعکاس نور و روشن تر نشان دادن فضا سبب بزرگتر نشان دادن فضا سبب بزرگتر دیده شدن فضای آشپزخانه شما می شوند و ظاهر شیک و مدرنی به دکوراسیون شما می بخشد.

استفاده لوازم توکار

برای آشپزخانه های کوچک بهترین راه حل بزرگ تر نشان دادن فضا استفاده از لوازم و وسایل توکار است با این روش به سادگی فضای آشپزخانه ی خود را چند برابر کنید،فراموش نکنید رنگ کابینت آشپزخانه کوچک را حتما روشن در نظر بگیرید.

استفاده از چوب

شاید خیلی از شما استفاده از رنگ های خنثی برای دکوراسیون داخلی تان نپسندید،برای داشتن فضایی گرم تر میتوانید چوب را برای کابینت های آشپزخانه تان انتخاب کنید.چوب به آشپزخانه کوچک فضایی گرم و حسی صمیمی می بخشید.همچنین می توانید برای استفاده بیشتر از فضای آشپزخانه های کوچک از شلف ها استفاده نمایید و لوازم و وسایل خود را در آن جای دهید.

استفاده میز گرد

وقتی فضای آشپزخانه ی شما کانتر مناسب برای انجام امور روزمره ی شما ندارد،بهترین راه حل انتخاب میز گرد کافی شاپی برای دکوراسیون آشپزخانه ی شماست با این کار میتوانید فضای مناسب برای انجام فعالیت های خود را به دست آورید.میز های گرد فضای کمتری را از کف زمین و اطراف شما میگیرد و تداخلی برای رفت و آمد شما در فضای آشپزخانه به وجود نمی آورند.نظر کاربران

    نظری تا کنون ثبت نشده است.

ارسال نظر