انواع روشنایی آشپزخانه مدرن شما

خرید یک لوستر برای هر فضایی ممکن است پیش از هرچیز یک وظیفه اولیه به نظر برسد تا عنصری برای تزئین این روزها با تنوع بالای محصولات،انتخاب لوستری مناسب به سادگی قبل نیست.بسته به اتاقی که شما می خواهید نورپردازی کنید چندین انتخاب متفاوت در برابر شما دارد.لوستر آویز

این لوسترها دارای سایز چندان بزرگی نیستند و به وسیله یک زنجیر و یا سیم از سقف آویخته می شوند.معمولا لوستر های آویز دارای یک لامپ هستند و به همین علت ان ها تمتم فضا را روشن نمی کنند و تنها قسمت مرکزی آشپزخانه را روشن می کند،بنابراین بیشتر اوقات برای دکوراسیون آشپزخانه بزرگ نیاز است که چند عدد از آن ها در کنار هم استفاده شود.این نوع روشنایی مدل های بسیار متنوعی دارند که دارای شیدهای دایره ای شکل،استوانه ای و یا کلاهی شکل هستند و این ویژگی آن ها انتخاب مدلی مناسب برای اتاق را ساده تر می کند. آن ها برای نورپردازی نقطه ای و جلب تمرکزها بر روی یک فضا مانند جزیره در آشپزخانه و یا میز ناهارخوری بسیار مناسب هستند.

لوستر بلوره ای و کلاسیک

این مدل روشنایی به عنوان لوستر آشپزخانه چندین لامپ و منبع روشنایی دارند که به یک بدنه واحد نصب می شوند تا لوستری با شکوه تر و بزرگتر ایجاد کنند.برعکس روشنایی های تک لامپی این لوستر ها نور بسیار زیادی را در فضا ایجاد می کنند و می تواند از آن ها به صورت تکی در فضا استفاده کرد.این مدل لوستر ها با شکوه تر و گران قیمت تر از دیگر مدل ها محسوب می شوند و در دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک کاربرد دارند.

لوستر دیواری

این نوع روشنایی ها معمولا برای زیبایی و به صورت تزئینی بر دیوار نصب می شوند،در واقع هر نوع روشنایی که بر دیوار نصب می شود را می توان چراغ دیواری  یا دیوارکوب نامید. این لوسترها معمولا نوری تارتر،رمانتیک تر و آرامش بخش تر در محیط ایجاد می کنند و معمولا به صورت جفت در ورودی ها و یا نزدیک به درب ورودی استفاده می شود.

هالوژن ها

اگر سقف آشپزخانه شما کوتاه است و امکان نصب لوسترهای آویز را ندارید،بهترین گزینه استفاده از هالوژن ها است،ذیرا این نوع روشنایی ها هیچ فضایی نمی گیرند داخل سقف جاسازی می شوند.این نوع روشنایی های زیبا برای افزایش نور و زیبایی سقف ها در دکوراسیون های مختلف منزل شما قابل استفاده می باشد.نظر کاربران

    نظری تا کنون ثبت نشده است.

ارسال نظر