انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه

اگر نمیتوانید در مورد رنگ کابینت آشپزخانه خود تصمیم واحد و مشخصی بگیرید و بین چند رنگ دو دل هستید،میتوانید از ترکیب رنگ ها در کابینت های خود استفاده کنید.بدین صورت  که رنگ کابینت های بالایی با کابینت های پایینی تفاوت داشته باشد.رنگ هایی که انتخاب میکنید باید نزدیک به هم باشد.رنگ کرم و قهوه ای از رنگ های مکمل هستند و به همین خاطر خیلی خوب و عالی با یک دیگر مچ میشوند.این روش به خصوص برای آشپزخانه ها قدیمی نتیجه خوبی در بر خواهد داشت.

رنگ ها و سبک های طراحی را با هم ترکیب و تنظیم کنید:

درگذشته بیشتر افراد به دنبال هماهنگ کردن  کابینت ها با توجه به شکل اتاق بودند.اما امروزه مردم و طراحان راه های جدیدتری برای ایجاد هماهنگی پیدا کرده اند.آن هم ترکیب کردن و تنظیم با دقت رنگ ها و سبک های موجود است.به این روش میتوان به ترکیبی گیرا و زیبا رسید.مثلا رنگ جزیره را طوری انتخاب کنید که با رنگ کابینت های دیواری و زمینی متفاوت باشد.

اگر میخواهید از رنگ های چشم گیری استفاده کنید،آن هارا در یک قسمت به کار ببرید و برای بخش های دیگر آشپزخانه از رنگ های ملایم و خنثی استفاده کنید.

رنگ های سال جدید بر اساس شخصیت:

تقریبا نیمی از سال گذشته است و کم کم در مورد رنگ های سال 2017 مطرح میشوند:

شرکت های رنگ سازی رنگ های خود را به سه پالت اعتماد به نفس،آرام و خونسرد و آرامش تقسیم کرده اند و آنها دلیل این کار را الهام گرفتن رنگ های سال دیگر از روی شخصیت افراد ذکر کرده اند،به طوری که در سال دیگر به احتمال زیاد چندین رنگ خاص خواهیم داشت.

خلاقیت و اجتماعی بودن با پالت اعتماد به نفس و رنگ آبی تیره،قرمز تند . سبز لیمویی برای جلب توجه شما مناسب هستند.

بعد از این به سراغ پالن خونسردی میرویم،پالتی با رنگ سبز خاکی و خاکستری مایل به قهوه ای رنگ هایی برای ایجاد فضایی سنتی در فضاهای معاصر امروزی.

در نهایت پالت آرامش با رنگ های کم رنگ شبیه مدادرنگی،این پالت با رنگ های روشن صورتی،آبی و زرد که باعث بزرگ نشان داده شدن فضاهای کوچک می شوند.این ها سایه هارا تقریبا خنثی میکند و مناسب برای افراد درون گرایی است که میخواند حرف خود را با زبان رنگ ها بزنند.(بیرون آمد از حالت درونی خود)نظر کاربران

    نظری تا کنون ثبت نشده است.

ارسال نظر