اجاق گاز های رومیزی

اجاق گاز های رومیزی

راهنمای خرید اجاق گاز رومیزی

امروزه اجاق گازهای رومیزی یکی از تجهیزات مدرن آشپزخانه می باشد به طوری کلی اجاق گاز در آشپزخانه یکی از لوازم مهم می باشد که باید در هنگام انتخاب آن دقت بیشتری کرد زیرا که علاوه بر زیبایی،مهمترین نکته در نظر داشتن نکات ایمنی و استانداردهای لازم برای آن می باشد.

در این مقاله به تام در مورد چند نکته مهم که در انتخاب یک اجاق گاز رو میزی مناسب باید مد نظر داشته باشید صحبت می کنیم.همینطور انواع اجاق گازهای رومیزی و نحوه تمیز کردن گازهای رومیزی را هم به صورت مختصر توضیح داده ایم.

ادامه ...


اکسسوری کابینت

اکسسوری کابینت

وظیفه اصلی اکسسوری و تجهیزات آشپزخانه برقراری نظم است.در گذشته کابینت فقط دارای کابینت بود و ظرف ها در آن بر روی یک دیگر قرار می گرفتند.هرگاه ظرفی می خواستیم باید تمامی ظروف را بیرون می کشیدیم و بعد ظرف مورد نظر را برمیداشتیم.در عصر حاضر با تنوع زیادی از تجهیزات آشپزخانه مواجه هستیم.کاری که این عناصر انجام می دهند جاگذاری صحیح ظروف داخل کابینت است.در نتیجه دسترسی آسان و راحت افراد به وسایل آشپزخانه کم ترین آشفتگی را در آن ایجاد می کند.

ادامه ...


مطبخ کثیف

مطبخ کثیف

آشپزخانه تمیز و کثیف چیست؟

امروزه در بسیاری از منازل داشتن 2 عدد آشپزخانه موسوم به آشپزخانه تمیز و آشپزخانه کثیف مد شده است.آشپزخانه تمیز در واقع آشپزخانه ای است که در معرض دید می باشد و از نظر مساحت و زیبایی بهتر از آشپزخانه کثیف است.این آشپزخانه رو به اتاق پذیرایی یا لیوینگ رو بوده و دکور زیبایی دارد،این دکور می تواند با یک کانتر یا جزیره از فضای لیوینگ روم جدا شود.

ادامه ...


کابینت پولیشی

کابینت پولیشی

کابینت پولیشی جز خاص ترین نوع رنگ بر روی ام دی اف و چوب محسوب می گردد که به دلیل حساسیت بالا تولیدی بسیار کم مورد استفاده قرار می گیرد و هزینه های اجرایی آن بسیار بالا می باشد.

کابینت پولیشی دلیل بالا بودن قیمت اجرایی این نوع کابینت یا کمد و یا هرنوع محصول دکوراتیو و غیره این محصول استفاده از رنگ ایستاده که خود قیمت بالایی دارد و نیز روش پاششی آن می باشد که بایستی در محیطی کاملا ایزوله و عاری از هرگونه گرد و غبار انجام گیرد که آماده سازی این فضا هزینه بالایی را دارا می باشد.

ادامه ...


سینک گرانیتی

سینک گرانیتی

از بین سینک های موجود در بازار چه نوعی را انتخاب کنیم و تفاوت سینک گرانیتی با شیشه ای و فلزی و دیگر مدل ها در چیست؟

اکثر خانم های ایرانی به دلیل اهمیت زیادی که به آشپزخانه خود می دهند،تجهیزاتی مانند سینک،گاز،هود و ... برای آن ها بسیار با اهمیت است.یکی از دلایل این اهمیت،علاوه برزیبایی،دوام ماندگاری،کیفیت و استاندارد این تجهیزات است،زیرا آن ها معمولا تمام عمر در کنار یک خانم در آشپزخانه حضور دارند و باید به همه ی این موارد اهمیت داده می شود.

ادامه ...


با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید