اکسسوری کابینت

اکسسوری کابینت

وظیفه اصلی اکسسوری و تجهیزات آشپزخانه برقراری نظم است.در گذشته کابینت فقط دارای کابینت بود و ظرف ها در آن بر روی یک دیگر قرار می گرفتند.هرگاه ظرفی می خواستیم باید تمامی ظروف را بیرون می کشیدیم و بعد ظرف مورد نظر را برمیداشتیم.در عصر حاضر با تنوع زیادی از تجهیزات آشپزخانه مواجه هستیم.کاری که این عناصر انجام می دهند جاگذاری صحیح ظروف داخل کابینت است.در نتیجه دسترسی آسان و راحت افراد به وسایل آشپزخانه کم ترین آشفتگی را در آن ایجاد می کند.

ادامه ...


مطبخ کثیف

مطبخ کثیف

آشپزخانه تمیز و کثیف چیست؟

امروزه در بسیاری از منازل داشتن 2 عدد آشپزخانه موسوم به آشپزخانه تمیز و آشپزخانه کثیف مد شده است.آشپزخانه تمیز در واقع آشپزخانه ای است که در معرض دید می باشد و از نظر مساحت و زیبایی بهتر از آشپزخانه کثیف است.این آشپزخانه رو به اتاق پذیرایی یا لیوینگ رو بوده و دکور زیبایی دارد،این دکور می تواند با یک کانتر یا جزیره از فضای لیوینگ روم جدا شود.

ادامه ...


کابینت پولیشی

کابینت پولیشی

کابینت پولیشی جز خاص ترین نوع رنگ بر روی ام دی اف و چوب محسوب می گردد که به دلیل حساسیت بالا تولیدی بسیار کم مورد استفاده قرار می گیرد و هزینه های اجرایی آن بسیار بالا می باشد.

کابینت پولیشی دلیل بالا بودن قیمت اجرایی این نوع کابینت یا کمد و یا هرنوع محصول دکوراتیو و غیره این محصول استفاده از رنگ ایستاده که خود قیمت بالایی دارد و نیز روش پاششی آن می باشد که بایستی در محیطی کاملا ایزوله و عاری از هرگونه گرد و غبار انجام گیرد که آماده سازی این فضا هزینه بالایی را دارا می باشد.

ادامه ...


سینک گرانیتی

سینک گرانیتی

از بین سینک های موجود در بازار چه نوعی را انتخاب کنیم و تفاوت سینک گرانیتی با شیشه ای و فلزی و دیگر مدل ها در چیست؟

اکثر خانم های ایرانی به دلیل اهمیت زیادی که به آشپزخانه خود می دهند،تجهیزاتی مانند سینک،گاز،هود و ... برای آن ها بسیار با اهمیت است.یکی از دلایل این اهمیت،علاوه برزیبایی،دوام ماندگاری،کیفیت و استاندارد این تجهیزات است،زیرا آن ها معمولا تمام عمر در کنار یک خانم در آشپزخانه حضور دارند و باید به همه ی این موارد اهمیت داده می شود.

ادامه ...


صفحه کابینت کوارتز

صفحه کابینت کوارتز

بیشتر افرادی که قصد خرید و یا تعویض کانتر آشپزخانه خود را دارند،به دنبال بهترین جنس و مرغوب ترین آن از تمام جنبه ها هستند تا آشپزخانه ای زیبا با طول عمر بالا و قابلیت های فراوانی داشته باشند،چرا که کانترتاپ ها نیز مانند کابینت ها تاثیر بسزایی چه از نظر کاربردی و چه از نظر ظاهر در هویت قلب خانه شما دارند و یک انتخاب اشتباه و نامناسب ممکن است حتی سلامتی شما را به خطر بیاندازد.

ادامه ...


با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید